Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik Bildirimi

Bu metin Orca.web.tr web sitesi üzerinde gerçekleştirilecek işlemlerde izlenecek güvenlik ve gizlilik politikalarını belirtmektedir.

Orca.web.tr’de satış, sipariş, ödeme ve kredi kartı işlemlerinin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi, hızlanması ve takibi amacı ile üyelik sistemi mevcuttur. Üyelik sistemi sayesinde içeriğimizin ve bu içeriğin yönetimi düzenlenmektedir.

Kullanıcılar üyelik sistemi içerisinde vermiş oldukları bilgileri istedikleri zaman düzenleme ve güncelleme haklarına sahiptirler.

Üyelik sistemi içerisinde verilen kişisel ve kurumsal bilgiler bu metinde bahsi geçen işlemler dışında hiçbir işlem için kullanılmayacaktır.

Ayrıca güvenlik nedeni ile işlemler sırasında işlem yapılan bilgisayara ve bağlantıya ait kaynaklar kaydedilmektedir. Kredi kartı işlemleri Garanti Bankası tarafından sağlanan POS sistemi üzerinden, GeoTrust firması tarafından sağlanan ve onaylanan 128 bit SSL sertifikası ile şifrelenmiş olarak sağlanmaktadır.

Güvenlik ve Gizlilik Politikamız ile ilgili sorularınız için lütfen bizimle iletişim sayfamız aracılığıyla bağlantıya geçin.